Про нас

Магазин «ТТ-більярд»: більярдні столи, більярдні кулі, більярдний кий і навіть світильники для більярду.

Більярд - одна з найдревніших і улюблених ігор людства. Сьогодні інтернет і преса повні оголошень «найдешевші більярдні столи» або «більярдні столи Київ», так підібрати більярдні аксесуари праці не складе. Але от як вибрати самий відповідний стіл для більярду і де купити кий більярдний за справедливою ціною? До речі, це можна запитати і про тенісні столи!

Тільки в нашому магазині ви зможете вибрати якісний і красивий більярдний стіл, ціна якого вас порадує. Вартість більярдного столу складається з того, наскільки якісні його складові: деревина, тканина тощо Не варто забувати і про те, що більярдні столи для пулу відрізняються від столів для російського більярду, що теж впливає на їх ціну. У нашому магазині «ТТ-більярд» ви зможете придбати будь-яку вподобану готову модель столу для більярда з каталогу або оцінити наші більярдні столи б\у.

Якщо ви хочете, щоб новий більярдний стіл ідеально відповідав вашим запитам, ми готові виготовити стіл для будь-якого різновиду більярду на ваше замовлення.

У нас ви також можете купити кий для більярду, більярдні кулі, світильники та інші аксесуари для більярду відмінної якості. Зверніть також свою увагу і на тенісні столи, запропоновані нашою компанією!

Щоб придбати найкращий стіл для більярду, достатньо зателефонувати за телефоном: (067) 236-43-41.